<<  Kurumsal  >>

KARADUMAN ET MARKET; Konya'da Et market ve etli ekmek ızgara salonu olarak hizmet vermektedir.

.

1950 Yılından günümüze çok büyük bir geçmişe sahip olan firmamız, hiç bir zaman çizgisini değiştirmeden, kaliteli ürün ve hizmetleriyle günümüze kadar faaliyetini sürdürmüştür.

.

■ Amacımız ;

.

Sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyeti ile geniş kitlelere ulaşmaktır.

.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçlar doğrultusunda kuruluşumuz; Ürün kalitesini ve verilen hizmeti sürekli geliştirmekte, Müşteri memnuniyetini sürekli izlemektedir.

.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

.

Marketimizde, Dana antrikot, biftek, bonfile, dana kuzu döş, dana kuzu gerdan, dana kuzu kol, dana kontnuar, dana kuzu tavuk pirzola, dana tranç, dana yumurta, dana kürek, kuzu kafes, piliç göğüs, piliç but, bütün piliç, piliç kanat ve piliç kalçalı but ile diğer et ürünleri bulunmaktadır.

.

Hizmetlerimiz arasında, mangallık ve etli ekmek içi hazırlanması, düğün organizasyonlarına et ve döner eti temini, tüm kuzu temini ve pişirilmesi, kıyma çekilmesi, kasap köfte hazırlanması ve sucuk doldurulması yer almaktadır.

.

Misyonumuz;

.

Hizmet verdiğimiz gıda sektöründe sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

.

Vizyonumuz;

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak.

.

Dişbudak Kalıp   Tüm Hakları Saklıdır.
Metal Form ve Sac İşleme
Tel : +90 332 345 22 08    Faks : +90 332 345 23 08
E-mail : info@disbudak.com.tr
işyerine eve sipariş etliekmek ızgara,adana,kuzu şiş, yemek siparişi telefon,dürüm sipariş, et market, kasap,etli ekmek,ızgara, işyerine eve sipariş etliekmek ızgara,adana,kuzu şiş, makparsan sanayi etliekmek ızgara kebap sipariş,demes sanayi etliekmek ızgara kebap sipariş,büsan sanayi etliekmek ızgara kebap sipariş,aykent sanayi etliekmek ızgara kebap sipariş,ketenci sanayi etliekmek ızgara kebap sipariş,konsan sanayi  etliekmek ızgara kebap sipariş,kottim sanayi  etliekmek ızgara kebap sipariş,konimsan etliekmek ızgara kebap sipariş,modesa sanayi  etliekmek